Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
AVETISYAN. olja på duk, signerad, daterad 1922.
259029. AVETISYAN. olja på duk, signerad, daterad 1922.
86 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
86 x 70 cm.
Auktionsverket Engelholm
647