ÅNGMASKIN, 2-cylinders, Stuart Models, England.

2589689. ÅNGMASKIN, 2-cylinders, Stuart Models, England.

Längd 14,5, höjd 14 cm (utan träplatta).

Bruksskick samt endast körd med tryckluft för att undvika korrosionsskador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 581