SVEN-OLOF EHREN. Litografi, signerad, numrerad 272/360 och daterad -69.

258965. SVEN-OLOF EHREN. Litografi, signerad, numrerad 272/360 och daterad -69.

15,5x56,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

15,5x56,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 193