DOKUMENTSAMLARE, plåt, 1900-tal.

2589494. DOKUMENTSAMLARE, plåt, 1900-tal.

Längd ca 41. Bredd ca 27. Höjd ca 17,5 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 527