BAROMETER/TERMOMETER, Schatz, mässing och glas, 1900-talets andra hälft.

2589451. BAROMETER/TERMOMETER, Schatz, mässing och glas, 1900-talets andra hälft.

Diameter 18 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 cm.

Antal besök: 414