SOLGLASÖGON, Ray Ban, 1960-tal.

258944. SOLGLASÖGON, Ray Ban, 1960-tal.

Fodral medföljer.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodral medföljer.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 1 999