TRÄDGÅRDSFIGURIN, björnar, Gino Manca.

258922. TRÄDGÅRDSFIGURIN, björnar, Gino Manca.

Höjd 45, bredd 35 cm, signerad.

Väderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väderslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 505