SKULPTUR, grekisk krigare, metall, osignerad.

2589113. SKULPTUR, grekisk krigare, metall, osignerad.

Höjd inklusive marmorfot ca 34 cm.

Mindre slitage i bronseringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 522