BORD, barock, 1700-tal.

BORD, barock, 1700-tal.
258877. BORD, barock, 1700-tal.

Låda. Kopplad benställning. Ca. längd 104, bredd 78, höjd 75 cm.

Sitage, repor, sprickor, slagmärken. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 189