LJUSSLÄCKARE, mässing, 1800-tal.

2588443. LJUSSLÄCKARE, mässing, 1800-tal.

Höjd 7 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 144