ARKIVSKÅP, med jalusi, 1900-tal.

258800. ARKIVSKÅP, med jalusi, 1900-tal.

Höjd 146 cm.

Repor vid sidor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 146 cm.

Repor vid sidor.

Antal besök: 872