Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Skåp & Hyllor
ARKIVSKÅP, med jalusi, 1900-tal.
258800. ARKIVSKÅP, med jalusi, 1900-tal.
Höjd 146 cm.
Repor vid sidor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 146 cm.
Repor vid sidor.
Gomér & Andersson Linköping
736