SPEGELLAMPETT 1800-talets första hälft.

25878. SPEGELLAMPETT 1800-talets första hälft.

Björk samt svärtat trä, en ljusarm i mässing. Höjd 30 cm.

Omarbetad och kompletterad, senare glas, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602