FIGURIN i keramik, "Victoria", Lisa Larson, ur serien Sekelskifte, Gustavsberg, 1970/80-tal.

258766. FIGURIN i keramik, "Victoria", Lisa Larson, ur serien Sekelskifte, Gustavsberg, 1970/80-tal.

Höjd 19 cm.
Märkt Victoria.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.
Märkt Victoria.

Bruksskick.

Antal besök: 3 180