HYLLOR, 2 st, 18/1900-tal.

HYLLOR, 2 st, 18/1900-tal.
258740. HYLLOR, 2 st, 18/1900-tal.

Miniatyrhylla, Bredd:46,5, Höjd: 40 cm
Kryddhylla med fem lådor, Bredd: 18,5, Höjd: 25 cm.

Ålders- och bruksslitage. Torrsprickor, senare beslag på miniatyrhylla. Kryddhylla maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 122