VÄGGLAMPA, med två ljuspunkter, gulmetall, 1900-tal.

258652. VÄGGLAMPA, med två ljuspunkter, gulmetall, 1900-tal.

Höjd ca 45 cm. Två uppsättningar kupor medföljer.

Slitage och bucklor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och bucklor, nagg.

Antal besök: 645