SOLFJÄDER, stomme i pärlemor, 1800-tal.

258645. SOLFJÄDER, stomme i pärlemor, 1800-tal.

Bemålad motiv av herdinna. Monogramsignerad CR. Längd ca 52 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 966