JOHAN FREDRIK LÖFGREN, SALTSKEDAR, TVÅ STYCKEN.

2586429. JOHAN FREDRIK LÖFGREN, SALTSKEDAR, TVÅ STYCKEN.

Silver med förgyllda skedblad, gammal fransk modell, stämplade Karlskrona 1847, längd 11 cm, vikt 13 gram.

Bruksslitage.

Tema

En samling karlskronasilver

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

En samling karlskronasilver

Antal besök: 667