UPPLÄGGNINGSFAT i porslin, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

258637. UPPLÄGGNINGSFAT i porslin, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Diameter 33 cm.
Märkt Rörstrand Sweden 543.

Bruksslitage.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm.
Märkt Rörstrand Sweden 543.

Bruksslitage.
Repor.

Antal besök: 1 125