PARTI DIVERSE, mestadels mindre glasskålar.

258630. PARTI DIVERSE, mestadels mindre glasskålar.

Längsta längd ca 12 cm.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 12 cm.

Slitage och nagg.

Antal besök: 830