WALTER LILJENBERG. Kråkor i vintermiljö, olja på duk, signerad.

258619. WALTER LILJENBERG. Kråkor i vintermiljö, olja på duk, signerad.

44 x 64 cm.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 64 cm.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Antal besök: 1 648