Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ARNE SCHEDING. "Stråket, Hässelby strand", olja på pannå, signerad.
258611. ARNE SCHEDING. "Stråket, Hässelby strand", olja på pannå, signerad.
57 x 116 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 116 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 078