SEKRETÄR, 1800-tal.

SEKRETÄR, 1800-tal.
258595. SEKRETÄR, 1800-tal.

Ca. längd 111, bredd 51, höjd 104 cm.

Slitage. Något maskstunget. Repor.
Hörnlist löst.
Lås löst i nedersta låda.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
258595. SEKRETÄR, 1800-tal.

Hörnlist löst.
Lås löst i nedersta låda.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 657