FAT i sterlingsilver, Robbe & Berking, Flensburg, Tyskland, 1900-talets slut.

258594. FAT i sterlingsilver, Robbe & Berking, Flensburg, Tyskland, 1900-talets slut.

Längd 28 cm.
Bredd 24 cm
Vikt 650 gram.
Stämplad R&B, halvmåne, krona, 925.
Gravyr.

Gravyr: BMW Sachsen Preis
Offizieller Preisdes
Freistaaies Sachsen
Galopprennbahn Dresden
16 Juni 1996.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.
Bredd 24 cm
Vikt 650 gram.
Gravyr.

Gravyr: BMW Sachsen Preis
Offizieller Preisdes
Freistaaies Sachsen
Galopprennbahn Dresden
16 Juni 1996.

Antal besök: 771