PENDLAR, 1 par, 1950/60-tal, mässing.

2585822. PENDLAR, 1 par, 1950/60-tal, mässing.

Kupans höjd ca 10,5 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupans höjd ca 10,5 cm.

Antal besök: 279