HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft.

258545. HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Bredd 82, djup 50, höjd 178,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 605