KLÄDSKÅP, barockstil, 18/1900-tal.

258531. KLÄDSKÅP, barockstil, 18/1900-tal.

Längd 107, bredd 62, höjd 210 cm.

Slitage, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 047