SNAPSGLAS, 12 st, nysilver, jugend, 1900-talets första del.

258521. SNAPSGLAS, 12 st, nysilver, jugend, 1900-talets första del.

Dekor av lagerkrans och blad. Höjd 6 cm. Originalask klädd med sammet medföljer.
Märkt i botten EPNS.

Bruksslitage.
En låsarmatur skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt i botten EPNS.

Bruksslitage.
En låsarmatur skadad.

Antal besök: 4 494