VINKARAFF, 1900-tal.

VINKARAFF, 1900-tal.
258512. VINKARAFF, 1900-tal.

Höjd ca 79 cm.
Josef Schmirler Wien (Stempel)
F Steflitschek. blownglass decanter/server.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
258512. VINKARAFF, 1900-tal.

Höjd ca 79 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 431