SKOSPÄNNE, 1700-tal.

SKOSPÄNNE, 1700-tal.
2585069. SKOSPÄNNE, 1700-tal.

Vitmetall samt paste. Längd ca 8 cm. Bredd ca 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2585069. SKOSPÄNNE, 1700-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 839