STOL, rokoko, 1700-tal.

STOL, rokoko, 1700-tal.
258482. STOL, rokoko, 1700-tal.

röd sits.

Lagningar, förstärkningar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

röd sits.

Antal besök: 2 587