Gungstol, furu, 1940-tal.

Gungstol, furu, 1940-tal.
2584660. Gungstol, furu, 1940-tal.

Sitthöjd ca 30, bredd 63 cm.

Bruksslitage. Ena armlänet löst. Medarna med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 30, bredd 63 cm.

Antal besök: 839