VICENÇ OLIVER. Lund.

VICENÇ OLIVER. Lund.
2584421. VICENÇ OLIVER. Lund.

Olja på duk
signerad
45,5x33 cm.

I gott skick. Stomme i stuckaturerat, bemålat och förgyllt trä, med skavanker.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
2584421. VICENÇ OLIVER. Lund.

Olja på duk
signerad
45,5x33 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 472