TAKLAMPA, omkring 1900. total höjd ca. 120 cm.

258435. TAKLAMPA, omkring 1900. total höjd ca. 120 cm.

Mässing, glaskupa.
Delvis elektrifierad.

Bruksslitage. Kupa med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing, glaskupa.
Delvis elektrifierad.

Bruksslitage. Kupa med nagg.

Antal besök: 529