SLAGLÅSGEVÅR, 2 st, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÅR, 2 st, 1800-tal.
2583923. SLAGLÅSGEVÅR, 2 st, 1800-tal.

Med hel- respektive halvstock, längd 103 respektive 116 cm.

Slitage, det mindre geväret med spräckt träkolv, repor, märken och anlöpningar. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 756