VÄRJA, 1800-tal.

VÄRJA, 1800-tal.
258369. VÄRJA, 1800-tal.

Fäste av mässing. Läderbalja. Längd med balja 100 cm.

Bruksslitage. Baljan något defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!
258369. VÄRJA, 1800-tal.

Antal besök: 1 095