Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARL JOSEF ALEXANDERSSON. "De blinda", olja på pannå, signerad och daterad 1923.
258317. CARL JOSEF ALEXANDERSSON. "De blinda", olja på pannå, signerad och daterad 1923.
51 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 x 61 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 242