SPEGELSKÄNK, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

258301. SPEGELSKÄNK, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

Total höjd 153 cm. Längd 150 cm. Djup 50 cm.

Slitage samt fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt fuktfläckar.

Antal besök: 6 184