FÖRGYLLD MÄSSING TVÅ GREN VÄGG SKANS.

2582394. FÖRGYLLD MÄSSING TVÅ GREN VÄGG SKANS.

En tung kvalitet förgylld mässing två gren vägg lampetter ljus montering, L. 27cm.

Behöver omkoppling, allmänt slitage på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 346