KROCKETSPEL, tidigt 1900-tal.

258236. KROCKETSPEL, tidigt 1900-tal.

6 träklubbor, 6 träklot.
Trälåda, 100x17x27 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 träklubbor, 6 träklot.
Trälåda, 100x17x27 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 426