ALFRED KUNFT. Adam och Eva, olja på duk, signerad o daterad - 49.

258229. ALFRED KUNFT. Adam och Eva, olja på duk, signerad o daterad - 49.

100 X 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 X 80 cm.

Antal besök: 5 168