Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ALFRED KUNFT. Efter syndafallet, olja på pannå, signerad o daterad - 56.
258227. ALFRED KUNFT. Efter syndafallet, olja på pannå, signerad o daterad - 56.
80 X 99 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
80 X 99 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 835