RESERVOIRPENNA samt BLYERTSPENNA, 2 st, Mont Blanc samt Pelican.

258207. RESERVOIRPENNA samt BLYERTSPENNA, 2 st, Mont Blanc samt Pelican.

Pelican med 14k stift.
Mont Blanc Masterpiece L25M.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pelican med 14k stift.
Mont Blanc Masterpiece L25M.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 314