TAKLAMPA, glas samt mässing, Art Deco, Böhlmarks. 1930-tal.

258172. TAKLAMPA, glas samt mässing, Art Deco, Böhlmarks. 1930-tal.

Höjd 41 cm, bredd 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm, bredd 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 855