KENNETH LINDGREN. Olja på pannå, signerad och daterad a tergo 2007.

258100. KENNETH LINDGREN. Olja på pannå, signerad och daterad a tergo 2007.

Ejdrar i Västervik skärgård.
Ca. 29x39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ejdrar i Västervik skärgård.
Ca. 29x39 cm.

Antal besök: 1 233