MAGNUS EGE. Olja på duk, kustbild, signerad.

258095. MAGNUS EGE. Olja på duk, kustbild, signerad.

71x96 cm.
Enligt uppgift motiv från Korsörs hamn, Danmark.

Gör en kostnadsfri värdering!

71x96 cm.

Antal besök: 3 424