LJUSSTAKAR, ett par, Swarovski, 1900-talets senare del.

258092. LJUSSTAKAR, ett par, Swarovski, 1900-talets senare del.

Märkta undertill. Höjd ca 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 675