VAS, Asta Strömberg, Strömbergshyttan, trol. 1960-tal.

258065. VAS, Asta Strömberg, Strömbergshyttan, trol. 1960-tal.

Med luftringar inneslutet i glaset. Höjd 12,5 cm.

slitage på fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage på fotring.

Antal besök: 1 117