VITRINSKÅP,Engelsk stil, 1900-tal.

258002. VITRINSKÅP,Engelsk stil, 1900-tal.

2-delat. Nederdel med tre lådor, tre dörrar och två hyllplan. Ovandel med spröjsade glas och tre hyllplan. Vissa hyllplan i halvplan. Mässingsbeslag.
Längd:140, Bredd: 45,5, Höjd: 173,5 cm.

Åldersslitage. Någon mindre fanerskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 825