BORDSARMATUR, glas/konstmassa, Globen, 1900-/2000-tal.

257993. BORDSARMATUR, glas/konstmassa, Globen, 1900-/2000-tal.

Guldfärgad lampfot med glas, skärm i pergamentliknande material. Höjd inklusive skärm, 84 cm.

Slitage, något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, något ranglig.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 988