SAMEKNIV, horn, signerad PL, 1900-talet.

257975. SAMEKNIV, horn, signerad PL, 1900-talet.

Blad 15,5 cm. Totallängd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 906